HS045WH46 foam tray for Primaris Space Marines - 10 compartments
  • Visa
Alternatively, the compartments will also hold small game material like dice and tokens.
The compartments have the dimensions:
  • 8 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 35 mm deep
  • 2 compartments: 93 mm long x 54 mm wide x 35 mm deep
The foam tray has the dimension: 245 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).