HS050A002 foam tray for Genestealer Cults - 12 compartments
  • Visa
On this Half-Size foam tray you have room for up to 12 Genestealer miniatures. The twelve compartments of the same size are ideal for standard warrior models of the Genestealer Cults on bases up to 40 mm. They are particularly suitable for storing Aberrants or Neophyte Hybrids.
  • Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).