HS050A004 foam tray for Guild Ball - 12 compartments
  • Visa
Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm (40 mm usable height + 10 mm foam base).