HS050A082 Feldherr foam tray for Conquest: The Last Argument of Kings - cards and bases
  • Visa
You can also find this product here:
The small compartments can be used to store accessories, such as dice, or for smaller units.
The 7 compartments have the following dimensions:
  • 3 compartments: 95 mm long x 68 mm wide x 40 mm deep
  • 2 compartments: approx. 68 mm long x 48 mm wide x 40 mm deep
  • 2 compartments: approx. 48 mm long x 29 mm wide x 40 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).