HS050A083 Feldherr foam tray for Conquest: The Last Argument of Kings - 12 compartments
  • Visa
Of course, the insert is also suitable for correspondingly large models of other factions.
  • Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).