HS050A095 Feldherr foam tray for Orruk Warclans - 10 compartments
  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 4 slots: 70 mm x 42 mm x 40 mm; one rounded corner (R20)
  • 4 slots: 70 mm x 42 mm x 40 mm
  • 2 slots: 70 mm x 52 mm x 40 mm
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).