HS050A114 Feldherr foam tray for Leagues of Votann - 10 compartments
  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 6 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep
  • 2 compartments: 68 mm long x 42 mm wide x 40 mm deep
  • 2 compartments: 68 mm long x 67 mm wide x 40 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).