HS050A131 Feldherr foam tray for World Eaters - 12 compartments
  • Visa
  • Each of the 12 compartments is 60 mm long x 45 mm wide x 40 mm deep.
This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).