HS050A138 Feldherr foam tray for Chaos Daemons: Tzeentch
  • Visa
Ideal for Blue Horrors of Tzeentch, Pink Horrors icon bearer or miniatures of similar dimensions.
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 8 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep
  • 2 compartments: 54 mm long x 93 mm wide x 40 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).