HS055A008 Feldherr foam tray for Orruk Warclans - 7 compartments
  • Visa
The 7 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 91 mm long x 62 mm wide x 45 mm deep
  • 2 compartments: 91 mm long x 53 mm wide x 45 mm deep
  • 2 compartments: 101 mm long x 54 mm wide x 45 mm deep
  • 1 compartment: 54 mm long x 37 mm wide x 45 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 55 mm total height (45 mm usable height + 10 mm foam base).