HS060A014 Feldherr 60 mm foam tray for Warcry – 10 miniatures
  • Visa
You can also find this product here:
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 6 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartments: 68 mm long x 42 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartments: 68 mm long x 67 mm wide x 50 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).