HS060A018 Feldherr foam tray for Dungeons and Dragons - 16 miniatures
  • Visa
The 16 compartments have the following dimensions:
  • 8 compartments: 36 mm long x 33 mm wide x 50 mm deep
  • 4 compartments: 58 mm long x 72 mm wide x 50 mm deep
  • 4 compartments: 36 mm long x 33 mm wide x 50 mm deep, one rounded corner each
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).