HS060A037 Feldherr foam tray for Idoneth Deepkin - 7 compartments
  • Visa
The 7 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 54 mm long x 85 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartments: 50 mm long x 70 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 60 mm long x 75 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 67 mm long x 75 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 50 mm long x 75 mm wide x 50 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).