HS060A064 Feldherr foam tray for Daughters of Khaine - 6 compartments
  • Visa
  • Each of the 6 compartments is 80 mm long x 73 mm wide x 50 mm deep. 4 of them have rounded corners.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).