HS060WH56 foam tray for Gloomspite Gitz - 9 compartments
  • Visa
The 9 compartments have the following measurements:
  • 6 compartments: 90 mm long x 35 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartments: 90 mm long x 50 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 50 mm long x 50 mm wide x 50 mm deep
This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).