HS065A006 Feldherr foam tray for Adepta Sororitas - 15 compartments
  • Visa
The 15 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 90 mm long x 58 mm wide x 55 mm deep
  • 3 compartments: 55 mm long x 52 mm wide x 55 mm deep
  • 2 compartments: 42 mm long x 40 mm wide x 55 mm deep
  • 8 compartments: 36 mm long x 33 mm wide x 55 mm deep
The Half-Size foam tray has the following dimensions: 275 mm x 172 mm x 65 mm total height (55 mm usable height + 10 mm foam base).