HS070A037 Feldherr foam tray for Orks - 7 compartments
  • Visa
On this Feldherr foam tray you have room for up to 7 miniatures of your Orks army.
The 7 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 105 mm long x 105 mm wide x 60 mm deep
  • 4 compartments: 69 mm long x 61 mm wide x 60 mm deep
  • 2 compartments: 47 mm long x 32 mm wide x 60 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).