HS070A044 Feldherr foam tray for Genestealer Cults - 10 compartments
  • Visa
  • 6 compartments: 45 mm long x 45 mm wide x 60 mm deep
  • 2 compartments: 98 mm long x 67 mm wide x 60 mm deep
  • 2 compartments: 67 mm long x 45 mm wide x 60 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).