HS075A012 Feldherr foam tray for Dungeons and Dragons - 15 miniatures
Tax included
Pre-Order
Pre-order today — item delivered in 3 to 4 weeks.
  • Visa
  • 2 compartments: 92 mm long x 75 mm wide x 65 mm deep
  • 4 compartments: 50 mm long x 50 mm wide x 65 mm deep
  • 8 compartments: 33 mm long x 28 mm wide x 65 mm deep
  • 1 compartment: 32 mm long x 25 mm wide x 65 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 75 mm total height (65 mm usable height + 10 mm foam base).