HS075A016 foam tray for Ossiarch Bonereapers - 12 compartments
  • Visa
The 12 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 90 mm long x 80 mm wide x 65 mm deep
  • 2 compartments: 80 mm long x 55 mm wide x 65 mm deep
  • 8 compartments: 36 mm long x 33 mm wide x 65 mm deep
  • This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 75 mm total height (65 mm usable height + 10 mm foam base).