HS075A036 Feldherr foam tray for Adeptus Custodes - Pallas Grav-attack - 9 compartments
  • Visa
The compartments of HS075A036 have the following dimensions:
  • 1 compartment: 135 mm long x 135 mm wide x 65 mm deep
  • 8 compartments: 43 mm long x 32 mm wide x 65 mm deep
This Half-Size foam tray has the following dimensions: 275 mm x 172 mm x 75 mm total height (65 mm usable height + 10 mm foam base).