HS080A010 Feldherr foam tray for Adepta Sororitas - 10 compartments
  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 6 compartments: 33 mm long x 33 mm wide x 70 mm deep
  • 2 compartments: 104 mm long x 84 mm wide x 70 mm deep
  • 2 compartments: 57 mm long x 47 mm wide x 70 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 80 mm total height (70 mm usable height + 10 mm foam base).