HS085A004 Feldherr foam tray for Star Wars: Legion - 14 miniatures
  • Visa
The 14 compartments of the insert have the dimensions:
  • 2 compartments: 100 mm long x 88 mm wide x 75 mm deep
  • 2 compartments: 43 mm long x 33 mm wide x 75 mm deep
  • 2 compartments: 33 mm long x 33 mm wide x 75 mm deep
  • 8 compartments: 33 mm long x 28 mm wide x 75 mm deep
The foam tray has the following dimensions: 275 mm x 172 mm x 85 mm total height (75 mm usable height + 10 mm foam base).