HS085LOR03 foam tray for Middle-earth Strategy Battle Game - 3 large compartments
  • Visa
You can also clearly store game material here.
  • Each of the 3 compartments is 80 mm long x 152 mm wide x 75 mm deep.
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 85 mm total height (75 mm usable height + 10 mm foam base).