HS090A002 Half-Size foam tray for Space Marines: Predator
  • Visa
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 142 mm long x 100 mm wide x 80 mm deep
  • 4 compartments: 72 mm long x 65 mm wide x 80 mm deep
This Half-Size foam tray has the following dimensions: 275 mm x 172 mm x 90 mm total height (80 mm usable height + 10 mm foam base).