HS090A009 Feldherr foam tray for Sylvaneth - The Lady of the Vines + 4 miniatures
  • Visa
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 142 mm long x 100 mm wide x 80 mm deep
  • 4 compartments: 72 mm long x 65 mm wide x 80 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 90 mm total height (80 mm usable height + 10 mm foam base).