HS110WH51 foam tray for Adeptus Mechanicus Onager Dunecrawler + 2 compartments
  • Visa
The 3 compartments of the HS110WH51 have the following dimensions:
  • 1 compartment: 132 mm diameter x 100 mm depth
  • 2 compartments: 75 mm long x 68 mm wide x 100 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 110 mm total height (100 mm usable height + 10 mm foam base)