HS120A009 Feldherr foam tray for Avalenor The Stoneheart King
  • Visa
In addition to the large compartment you have 4 rectangular compartments left, in which you can store further units of the Lumineth Realm-lords. They are suitable for many models on 25 mm or 32 mm bases, such as Alarith Stoneguard or Vanari Auralan Sentinels.
  • Each of the four compartments is 71 mm long x 35 mm wide x 110 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 120 mm total height (110 mm usable height + 10 mm foam base).