HS120A011 Feldherr foam tray for Necrons
  • Visa
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 165 mm long x 120 mm wide x 110 mm deep
  • 4 compartments: 71 mm long x 35 mm wide x 110 mm deep
  • The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 120 mm total height (110 mm usable height + 10 mm foam base).