HS140A001 Feldherr foam tray for Adepta Sororitas: Exorcist + 4 miniatures
  • Visa
  • Each of the 4 compartments is 72 mm long x 65 mm wide x 130 mm deep.
This Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 140 mm total height (130 mm usable height + 10 mm foam base).