HSHE030BO 30 mm half-size foam tray for Dropfleet Commander - UCM Frigates or Shaltari Voidgates + FREE capsule for pegs
  • Visa
The Feldherr half-size (HS) foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 30 mm height. The 30 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 20 mm effective depth.