HSMEAD070BO 70 mm foam tray for Star Wars X-Wing B/SF-17 Resistance Bomber
  • Visa
The Feldherr half-size (HS) foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 70 mm height. The 70 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 60 mm effective depth