HSMEFB145BO foam tray for Nighthaunt: Kurdoss Valentian + Reikenor the Grimhailer
  • Visa
  • The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 145 mm total height (135 mm usable height + 10 mm foam base)