HSMEFF050BO 50 mm Half-Size foam tray with 10 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 8 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep
  • 2 compartments: 54 mm long x 93 mm wide x 40 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 x mm 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).