HSMERT120BO 120 mm Half-Size foam tray with 4 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
Game material or other small parts can also be neatly stowed with this insert.
The 4 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 170 mm long x 130 mm wide x 110 mm deep
  • 3 compartments: 54 mm long x 38 mm wide x 110 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 120 mm total height (110 mm usable height + 10 mm foam base).