HSMERX050BO Feldherr foam tray for Warhammer Underworlds - Ironsoul's Condemnors
  • Visa
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).