HSMEVE120BO 120 mm Half-Size foam tray with 5 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
But also game material, like tiles, tokens and markers, can be stowed away neatly here.
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 165 mm long x 120 mm wide x 110 mm deep
  • 4 compartments: 71 mm long x 35 mm wide x 110 mm deep
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 120 mm total height (110 mm usable height + 10 mm foam base).