HSMEVL140BO 140 mm Half-Size foam tray with 5 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
But also game material, like tiles, tokens and markers, can be stowed away neatly here.
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 142 mm long x 100 mm wide x 130 mm deep
  • 4 compartments: 72 mm long x 65 mm wide x 130 mm deep
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 140 mm total height (130 mm usable height + 10 mm foam base).