HSMEXV035BO Feldherr foam tray for Aeronautica Imperialis: Imperial Navy - Lightning Fighters
  • Visa
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).