HSMFDC045BO Feldherr foam tray for Warhammer Underworlds: Direchasm - The Crimson Court
  • Visa
  • The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base)