HSMFHW050BO Feldherr foam tray for Warhammer Underworlds: Nethermaze - Shadeborn
  • Visa
The figures do not slip around, and painted models are protected from scratches and chipped paint.
  • The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base)