IFMFKJ010S 250 mm x 145 mm x 10 mm foam base / foam topper self-adhesive
  • Visa
  • one-sided self-adhesive
  • The insert is compatible with all Auer Euro Boxes with external dimensions of 300 mm x 200 mm. It can be used here as padding for the inside of the lid.
  • Usable as topper, intermediate layer or bottom
  • Dimensions: 250 mm x 145 mm x 10 mm height