AGMEUZ120BO Feldherr foam tray for Lords of Hellas - Warlord Box
  • Visa
On the high foam tray you store the large figures in miniature-precise cut compartments.
The foam tray has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 120 mm total height (110 mm usable height + 10 mm foam base)