AHMEKL085BO foam tray for Dreadfleet - board game box
  • Visa
A 85 mm high tray has 9 compartments that are individually tailored to the miniatures.
  • The foam tray has the dimensions: 415 mm x 280 mm x 85 mm total height (75 mm usable height + 10 mm foam base)