BHKW055BO 55 mm foam tray with 25 compartments for Massive Darkness - Dashboards
  • Visa
The 55 mm foam tray for offers:
  • 1 compartment for Hero Dashboards
  • 1 compartment for Ogre Mage
  • 2 compartments for Dwarf Warrior Boss and Goblin Agent
  • 3 compartments for Orc Agent, Goblin Warrior Boss and Orc Flayer Boss
  • 2 compartments for Bjorn and Sibyl
  • 3 compartments for Whisper, Owen and Elias
  • 1 compartment for Siegfried
  • 2 compartments for Orc Enforcer Boss and Dwarf Agent
  • 2 compartments Goblin Warrior Minions
  • 2 compartments for Goblin Archer Boss and Dwarf Defender Boss
  • 6 individual usable compartments
The Feldherr foam tray has the dimensions: 314 mm x 314 mm x 55 mm height. The 55 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 45 mm effective depth