BSMERD035BO Feldherr foam tray for Aeronautica Imperialis: Wings of Vengeance board game box
  • Visa
The other seven drawers will help you with sorting the remaining accessories.
  • The foam tray has the dimensions: 290 mm x 290 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base)