BXMEBE075BO 75 mm foam tray with 11 compartments for Rising Sun - big Monsters
  • Visa
The following game material can be stored in the foam tray:
  • 8 Monster
  • 7 Temple Tiles
  • 10 Political Mandate Tiles
  • 5 Political/ War Tiles
  • 24 War Province Tokens
  • 20 Ronin Tokens
  • 8 War Number Tokens
  • 10 Clan Markers
  • 20 Bases
The Feldherr foam tray has the dimensions: 312 mm x 312 mm x 75 mm height. The 75 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 65 mm effective depth.