BXMEBJ080BO 80 mm foam tray with 20compartments for Rising Sun: Daimyo Box - Monsters
  • Visa
The 80 mm foam tray has:
  • 10 compartments for Monsters
  • 4 compartments for Turtle Clan Strongholds
  • 6 compartments for Cards in sleeves and tokens
The Feldherr foam tray has the dimensions: 312 mm x 312 mm x 80 mm height. The 80 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 70 mm effective depth.