BXMEBK040BO 40 mm foam tray with 32 compartments for Rising Sun: Daimyo Box - Fox Clan
  • Visa
Special foam tray for Fox Clan minaitures, Tokens and Strongholds of the Rising Sun: Daimyo Box.
The 40 mm foam tray has:
  • 10 compartments for Fox Clan miniatures
  • 8 compartments for War Markers
  • 7 compartments for Clan Strongholds
  • 3 compartments for Ronin Tokens
  • 3 compartments for Alliance Tokens
  • 1 compartment for Clan Tokens
The Feldherr foam tray has the dimensions: 312 mm x 312 mm x 40 mm height. The 40 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 30 mm effective depth.