CNMEOQ080BO Feldherr foam tray for Mage Knight: Ultimate Edition - board game box
  • Visa
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 345 mm x 80 mm total height (70 mm usable height + 10 mm foam base). It thus fits exactly into the original game box.